Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gintarines/domains/gintarinesvajone.lt/public_html/wp-content/themes/orange_butterfly_outline_ote067/functions.php on line 1323
Filmo „Emilija iš Laisvės Alėjos“ premjera

Filmo „Emilija iš Laisvės Alėjos“ premjera

EMILIJA IŠ LAISVĖS ALĖJOS
Drama (Lietuva)

Režisierius: Donatas Ulvydas

Prodiuseris: Donatas Ulvydas, Živilė Gallego

Scenaristas: Jonas Banys

„Emilija iš Laisvės alėjos“ – tai įtempto siužeto drama apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje – visuomenėje, kur sotesnis gyvenimas atrodo vertingesnis nei garbė, sąžinė ir žmogiškumas. 1972 m. pavasarį, kai į Kauno gatves išeina laisvės Lietuvai reikalaujantis jaunimas, su protestuojančia minia pasitikti išsvajoto gyvenimo žengia ir pagrindinė intriguojančios dramos herojė būsima aktorė Emilija. Tačiau viskas pasisuka netikėta linkme. Jai, į Kauną atsivežusiai bene didžiausią savo gyvenimo paslaptį tenka kovoti ne tik už savo, bet ir draugų likimus. O pats gyvenimas čia toli gražu neprimena to, apie kurį ji svajojo. Ji nėra tikra ar melas, išdavystės ir kaip žaibas trenkusi meilė padės jai išsaugoti ne tik savo paslaptį, bet ir gyvybę. Tačiau vardan to, kuo tiki, ji gali pasiryžti bet kam.

Vasario 16 d. 19 val. premjera. Bilietus bus galima  pirkti kino teatro kasoje ir internetu nuo vasario 10 d. Kaina 4.50 Eur.

Nuo vasario 17 iki 23 d. vyks išankstiniai seansai, nuo vasario 24 dienos dar bus tęsiamas šio filmo rodymas – seansų laiką sekite „Dainavos“ kino repertuare.

Komentuokite


Lankomumo statistika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/gintarines/domains/gintarinesvajone.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252