Paieška
*Įsigykite knygų
  • knygų įsigijimas
Draugai
  • Antrasis pasaulinis
  • Grenadierius
  • Joniškėlio respublika
  • kolekcionavimas.lt
  • Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga
  • Lietuvių tautinis centras
  • Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyrius
  • Lietuvos Laisvės Kovotojų Sąjunga
  • Lietuvos sąjūdis
  • Nepriklausomybės gynėjų sąjunga
  • Pomėgis
  • Projektas
  • Rytų frontas
  • Tauta ir tėvynė
  • Tautos balsas
Rekomenduojame
  • „Lietuvių namai“ Seinuose
  • Asmeninis treneris
  • Dainavos gidas
  • Genealogija
  • Karinė apranga
  • Karštas komentaras
  • Lietuvos gidas
  • Lietuvos lokaliniai tyrimaI
  • Lobių pieva
  • Miroda
  • Obelių paminklas
  • Renginiai Alytuje
  • Sena.lt
  • Stovyklavietės
Vieta Jūsų reklamai
  • reklama
Archyvai

2017 m. ALYTAUS MIESTO GIMTADIENIO RENGINIŲ PROGRAMA

2017 m. ALYTAUS MIESTO GIMTADIENIO RENGINIŲ PROGRAMA

BIRŽELIO 16 D. (PENKTADIENIS)

Nuo 10 val. šventinė mugė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Miesto sode

Laikas Veiksmas Vieta
 

10.00–20.00

Naujų automobilių paroda

Pristato UAB „Alkesta“, UAB „Autodeta ir Ko“ ir UAB „Moller Auto Alytus“

Rotušės aikštės prieigos
10.00–22.00 Vaikų pramogų sala

 

Laisvės Angelo aikštė
12.00 Šv. Mišios už miesto bendruomenę Šv. Angelų Sargų bažnyčia
13.00 Dvasinė konferencija

„Dievo Motina – Alytaus miesto Globėja“

Sveikinimo žodis

„Marijos apsireiškimų Fatimoje svarba Lietuvai šiandien“

Mišraus vokalinio ansamblio „Kregždutės“ koncertas

Šv. Angelų Sargų bažnyčia
15.00 Muzikos mokyklos mokinių koncertas „Muzikinė vasara“.

Dalyvauja Muzikos mokyklos akordeonistų orkestras, jaunių choras, liaudies instrumentų orkestras

Alytaus muzikos mokyklos kiemelis
15.00 2-osios Alytaus tarptautinės vizualaus meno bienalės „Meno matas. Erdvė“ atidarymas Teatro mažoji galerija (įėjimas laisvas)
18.00–21.00 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ šaudymo iš lanko pramogos Šalia prekybos centro „Nemunas“
17.00–18.00 Miestelėnų eisena

„Spalvotas Alytus“

Naujoji g.–Rotušės a.
18.00–19.00 MIESTO ŠVENTĖS ATIDARYMAS

Įteikiamos Alytaus miesto garbės piliečio regalijos, savivaldybės kultūros premijos, „Žurnalistų plunksnos“ apdovanojimai

Rotušės a.
19.00–23.00 VAKARO KONCERTAS

De-Žavu choras

Laura Misiukevičiūtė

Jūratė Mokrecovaitė

Grupė „Studija“

„X Faktoriaus“ 2017 finalistė Paulina Paulauskaitė

„X Faktoriaus“ 2017 finalistės „Golden Age“

„X Faktoriaus“ 2017 laimėtoja Iglė Bernotaitytė

Samanta Tina (Latvija)

Rotušės a.
22.00–23.40 Kino karavanas

Filmas  „The Rolling Stones“ turas po Lotynų Ameriką“

 

Miesto sodas

 

23.00–01.00 Naktinės dūzgės su DJ programa

 

Rotušės a.

 

BIRŽELIO 17 D. (ŠEŠTADIENIS)

Nuo 10 val. šventinė mugė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Miesto sode

Laikas Veiksmas Vieta
 

10.00–20.00

Naujų automobilių paroda

Pristato UAB „Alkesta“, UAB „Autodeta ir Ko“ ir UAB „Moller Auto Alytus“

Rotušės aikštės prieigos
10.00–22.00 Vaikų pramogų sala

 

Laisvės Angelo aikštė
10.00–16.00 PASAULIO ALYTIŠKIŲ SAMBŪRIS

Konferencija

Kontaktų mugė

Alytaus miesto teatro fojė
10.00–21.00 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ šaudymo iš lanko pramogos Šalia prekybos centro „Nemunas“
11.00–18.00 Galimybė pasimėgauti kelione žirgų karietomis

 

Rotušės a.–Dainų slėnis–Rotušės a.
10.00–19.00 Tarptautinis kanupolo turnyras „Baltosios rožės“ taurei laimėti   Didžiosios Dailidės ežeras
11.00 Alytaus miesto regbio klubo TAG regbio parodomosios varžybos Putinų gimnazijos stadionas
11.00–14.00 „Skambantis rytinis sodas“

(Vaikų ir jaunųjų muzikos atlikėjų pasirodymai)

Šokių studija „Dosado“, vaikų  vokalinis ansamblis „Volungėlė“, Alytaus vokalinė studija „Boružėlė“, ritminių šokių studija ,,Siurprizas“, AJC baleto studija „Jete“,

mokyklos-darželio teatro studija „Drevinukas“

Miesto sodas
11.30–12.00 Vilijos sporto ir rekreacijos klubas

„Sakalėlio“ pradinė mokykla

„Likiškėlių“ pagrindinė mokykla

Rotušės a.
12.00–12.45 Sporto ir sveikatingumo klubo „ŠaulėGYM“ parodomoji programa „Judėk ir būk laimingas!“ Rotušės a.
13.00–16.00 Vėjo malūnėlių su palinkėjimais miestui ir žmonėms kūrybinės dirbtuvės

(Asociacija MIRABILIA)

Senamiesčio skveras
13.00–15.30 Ekskursija „Pažintis su Pirmuoju Alytumi“

Išankstinė registracija tel. (8 315) 52 010 arba el. paštu info@alytus-tourism.lt

Ekskursijos metu dalyviai susipažins su Pirmojo Alytaus istorija, nuo Alytaus piliakalnio grožėsis miesto panorama, aplankys V. Jankausko akmenų kolekciją, Moterties upelio tunelį, sužinos Klebono akmens ir aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tilto paslaptis. Trukmė 2,5 val.

13 val. renkamasi Pirmojo Alytaus istorinėje aikštėje (A. Juozapavičiaus ir Merkinės gatvių sankirta)
13.00–14.00 „Pasaulio šokio spalvos“

Šokių studija „Svajonė“

(masiniai zumbos šokio pasirodymai, sceniniai įvairių  pasaulio šalių šokiai, svečiai iš Singapūro)

Rotušės a.
14.00–14.30 Alytaus tradicinio aikido klubo parodomoji programa Rotušės a.
14.30–15.10 Šokių studijos „Alemana“ pasirodymas

 

Rotušės a.
15.10–15.30 Alytaus jaunimo centro sportinių šokių studija „Tango“

 

Rotušės a.
14.30–01.00  

„Šviečiantis sodas“

(Meditacijos seansai, meninės šviesos instaliacijos)

Miesto sodas
14.30–16.00 Istorinis teatralizuotas muzikinis renginys

„Alytaus miestų šimtmečio vestuvės“

(Alytaus miesto teatro ir teatro studijos „Apartė“ aktoriai,

Jungtinės Alytaus muzikantų pajėgos)

Miesto sodas
16.00–20.00 „Skambantis vakarinis sodas“

(Ansamblių koncertas)

„Skuja“, „Dzūkijos atgaiva“,  „Pavakarys“, „Šlamutis“, „Keturnytis“, ,,Sidabrinė gija“, „Jovaras“, „Dzūkijos aidas“, „Alyta“, „Smiltelė“, „Šilagėlė“, „Gaja“, „Jotvainiai“, „Verseka“, Nadiežda Krakovskaja „Yvuški“

Miesto sodas
19.00–20.00 Lietuvai pagražinti draugijos dviratininkų žygio „Per

žydinčią Dainavą ir Sūduvą“ dalyvių sutiktuvės

Laisvės Angelo

aikštė

20.10–21.00 AJC muzikinis projektas – miuziklas

„Eglė žalčių karalienė“

Libretas – Herkus Kunčius, Alvydas Šlepikas

Režisieriai – Ieva Ivanauskienė, Jonas Gaižauskas

Muzikos aranžuotė – Gediminas Zujus

Vokalo mokytoja –Aldona Ramanauskaitė

Choreografija – Aušra Saulevičiūtė, Simona Bujanauskaitė

Miesto sodas
21.00–24.00 DIDYSIS VAKARO KONCERTAS

„The Voiceless“

„Cosmic Apple“

„Freaks on Floor

Linas Adomaitis su ritmo grupe

Vaidas Baumila su grupe

Rotušės a.
24.00 Šventinis fejerverkas  
22.00–01.00 „Tylioji naktis muzikos ritmu“

(Silent disco)

Miesto sodas

 

BIRŽELIO 18 D. (SEKMADIENIS)

Nuo 10 val. šventinė mugė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Miesto sode

Laikas Veiksmas Vieta
9.00–15.00 Tarptautinis kanupolo turnyras „Baltosios rožės“ taurei laimėti Dailidės ežeras
10.00–18.00 Vaikų pramogų sala

 

Laisvės Angelo aikštė
10.00 Dviračių žygis „Nemuno takais“

Žygio vedlys AB „Astra“.

Startas nuo Didžiosios Dailidės ežerėlio naujai įrengtos transporto stovėjimo aikštelės prie pėsčiųjų dviračių tako, A. Baranausko ir Daugų gatvių sankirtoje,

finišas AB „Astra“ kiemelyje

11.00–17.00 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ šaudymo iš lanko pramogos Šalia PC “Nemunas”
11.00–12.00 „Alytus in color”

(Spalvotos bėgimo varžybos)

Rotušės aikštės prieigos–Dainų slėnis
12.00–15.00 Tarptautinės važiavimo žirgų kinkiniais varžybos Parkas šalia AKKC (Pramonės g. 1B)
12.00–18.00 Aitvarų šventė „Dangaus vėliavos“

(Alytaus miesto vėliavos – aitvaro pakėlimas)

Dainų slėnis
12.00–13.00 Pietų Lietuvos linijinių šokių festivalis

„Šokti išmoksta visi“ 

Alytaus pradinių, pagrindinių mokyklų linijinių šokių būrelių mokiniai

Dainų slėnis
13.00–16.00 „Šokio ritmu“

(Jaunimo gatvės šokiai)

Dainų slėnis
13.00 „Didžiausio mėsainio rekordas“

(Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos vaišės)

Dainų slėnis
16.00 Baigiamasis koncertas

„Jazz do it“, „Saulė ir uosis“, Dolita  Kazlauskaitė

 

Dainų slėnis
19.00 Dainavos šalies muzikos festivalis

Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro  koncertas

(Meno vadovas ir dirigentas Modestas Pitrėnas. Solistė Joana Gedmintaitė (sopranas), diriguoja Modestas Barkauskas. Koncerto vedėjas muzikologas Viktoras Gerulaitis)

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras

 

Komentuokite


Lankomumo statistika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas