Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gintarines/domains/gintarinesvajone.lt/public_html/wp-content/themes/orange_butterfly_outline_ote067/functions.php on line 1323
Birštono muziejuje atidaryta Lietuvos literatūros ir meno paroda „Nežinoma Užnemunė“

Birštono muziejuje atidaryta Lietuvos literatūros ir meno paroda „Nežinoma Užnemunė“

Birželio 13 dieną Lietuvos literatūros ir meno archyvas drauge su Birštono muziejumi atidarė parodą „Nežinoma Užnemunė“.

Pasiryžusių visuomenei parodyti įspūdingas fotonuotraukas parodos rengėjų neišgąsdino net tai, kad informacijos apie šiuos foto dokumentus archyve beveik nebuvo. Jie ėmėsi domėtis nuotraukų autoriumi, kreipėsi į Birštono muziejaus darbuotojus, kurie padėjo identifikuoti keletą nuotraukose užfiksuotų vietų, ir dabar gali džiaugtis puikiu rezultatu – paroda, į kurią kviečia visus susidomėjusius.

Pasak pačių parodos organizatorių, kunigo J. Rudaičio Užnemunės, Birštono ir jo apylinkių fotografijų rinkinyje atsiskleidžia iššūkių kupina XX a. pradžios kasdienybė ir pražuvusi architektūra.

Taip pat Lietuvos literatūros ir meno direktorius Juozapas Blažiūnas, kuris yra ir šios parodos kuratorius, išreiškė viltį, jog su lankytojų pagalba tikisi atpažinti ir daugiau fotografijose užfiksuotų vietų bei asmenų. Tad informacijos paieška, jos tikrinimas ir kiti iššūkiai tik prasideda.

Parodą iki rugpjūčio 14 dienos galite apžiūrėti Birštono muziejuje.

 

  

Nuotraukos Vaidos Jonušytės

Komentuokite


Lankomumo statistika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/gintarines/domains/gintarinesvajone.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252