Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gintarines/domains/gintarinesvajone.lt/public_html/wp-content/themes/orange_butterfly_outline_ote067/functions.php on line 1323
KVIETIMAS DALYVAUTI ILGIAUSIOS METŲ DIENOS ŠVENTĖJE IR TAUTOS SUKILIMO MINĖJIME

KVIETIMAS DALYVAUTI ILGIAUSIOS METŲ DIENOS ŠVENTĖJE IR TAUTOS SUKILIMO MINĖJIME

LIETUVOS LAISVĖS  KOVOTOJŲ SĄJUNGA

Pamėnkalnio g. 13, LT-01114 Vilnius,   www.llks.lt  tel. 8 699 34880 , canaris.adm@gmail.com

KVIETIMAS                

DALYVAUTI  ILGIAUSIOS METŲ DIENOS  ŠVENTĖJE IR TAUTOS SUKILIMO  MINĖJIME

                                                                 Vilnius, 2021-06-01

 2021-06-23 Lietuva minės 1941m. Tautos (Birželio) sukilimo 80-ąsias metines.

Šio, sovietmetyje nepripažinto ir menkinto, o ir dabar neretam riboto intelekto valdžios funkcionieriui baimę keliančio, tačiau itin reikšmingo istorinio įvykio paminėjimas lygiai taip pat svarbus, kaip Vasario 16-osios, Kovo 11-osios, Gedulo ir vilties bei Lietuvos kariuomenės dienos minėjimai. Nors ir trumpam iškovota laisvė yra ir visada liks LAISVĖ!

Po metus (1940-1941) trukusios žiaurios bolševikinės okupacijos mūsų  tautos sūnūs ir dukros, pasikliaudami tik savo narsa ir jėgomis, sugebėjo išvyti nekenčiamą okupantą ir nors kelioms dienoms (1941 m. birželio 22-28) atstatyti Lietuvos valstybingumą ir nepriklausomybę.   

Su dėkingumu pažymime, jog nuo pat 2015 metų, kuomet pirmą kartą grupė motociklininkų iš Kauno, sukilimo lopšio, į Vilnių atvežė simbolinę sukilimo ugnį. Birželio 23-iosios renginiuose kasmet dalyvauja vis daugiau ir daugiau žmonių.      

KVIEČIAME visus laisvę mylinčius Lietuvos žmones 2021-06-23 (trečiadienį) atvykti į Nepriklausomybės aikštę (šalia LR Seimo rūmų) Vilniuje ir dalyvauti istorinės atminties renginyje, skirtame paminėti šiai garbingai sukakčiai.

Iškilmingo minėjimo pradžia 16.00 val.       

Motociklininkų palydėtuvės 15.00 val.

Pagal renginio scenarijų, patriotiškai nusiteikusių mūsų šalies merginų ir vyrų – Lietuvos baikerių PAGERBIMO KOLONA 15.00 val. iš Nepriklausomybės aikštės pajudės Gedimino prospektu, kur šventės organizatorių numatytose vietose padės gėles bei uždegs atminimo žvakeles ir atlikę pagerbimo ritualą grįš į aikštę. 

PAGERBIMO KOLONOS sustojimo vietos: 1. Paminklas Lietuvos tremtiniams ir politiniams kaliniams Gedimino pr., šalia Genocido aukų muziejaus. 2. Šimtmečio ratas Lukiškių aikštėje.  3. Jono Noreikos-Generolo Vėtros paminklas T. Vrublevskio g.

Atkartodami 1941-06-23 įvykių seką, 16.00 val., aidint kariuomenės orkestro atliekamam himnui, Nepriklausomybės aikštėje pakelsime vėliavas ir pagerbsime 1941 m. Birželio sukilimo dalyvius. Išklausysime garbių svečių šiai sukakčiai skirtus pasisakymus, trumpą Krašto apsaugos ministerijos reprezentacinio orkestro koncertą. Visiems minėjimo dalyviams bus įteikti padėkos raštai su renginiui skirta simbolika, ženkliukai bei kiti suvenyrai.   Lauksime Jūsų!

Renginio metu būtina laikytis visų su pandemija susijusių nurodymų bei reikalavimų!

Šių metų minėjimo tema – LIETUVA 1941 m. BIRŽELIO SUKILIMO UGNYJE.

Minėjimo iniciatorius LLKS valdybos narys Kęstutis Balčiūnas.  Informacija  tel. 8699 34880

Komentuokite


Lankomumo statistika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/gintarines/domains/gintarinesvajone.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252