Lietuvos istorija kiekvienam sąmoningam Lietuvos piliečiui turėtų būti žinoma ir svarbi.
VšĮ „Gintarinė svajonė“ dirba tam, kad Jūs, mielieji, dar daugiau domėtumėtės ir sužinotumėte apie mūsų šaliai reikšmingus istorijos įvykius, jų paminėjimo renginius mūsų dienomis. Įstaiga nesiekia pelno, o dirba visuomeniniais pagrindais, taip tikėdamasi prisidėti prie tautinės tapatybės puoselėjimo, jaunimo patriotinio auklėjimo sudominant Tėvynei svarbiais reikalais, įamžinant svarbius istorinius įvykius.


Jūs, gerbiamieji, taip pat galite prisidėti prie VšĮ „Gintarine svajonė“ veiklos.
Visuomenės informavimas.

Vienas pagrindinių mūsų darbų yra informuoti visuomenę apie svarbių Lietuvos istorijai datų minėjimą, konferencijas, kitus kultūrinius ir visuomeninius renginius. Tad mielai laukiame tokios informacijos ir iš Jūsų. Prašome siųsti nurodytu el. paštu.


Archyvas. VšĮ „Gintarinė svajonė“ kaupia istorinių nuotraukų, dokumentų archyvą, renka istorijos liudytojų ar juos pažinojusių žmonių atsiminimus. Jūs taip pat galite padėti kaupti šį archyvą suteikdami naudingos informacijos, pateikdami nuotraukų, dokumentų, raštų ir pan. Ir visa tai tam,kad svarbus dalykai kuo ilgiau išliktų ainių atmintyje, o ne liktų užmarštyje.


Knygų leidyba. Svarbus ir vienas didžiausių įstaigos darbų yra leisti knygas, ypač tas, kurios susijusios su Lietuvos istorija. Knygų leidybai neišvengiamai reikia ir finansinių išteklių. Tad Jūs galite įstaigos veiklą paremti ir finansiškai. Žemiau nurodyti paramos būdai, kuriais galite padėti išleisti vieną ar kitą knygą.


Paramos būdai:

1. Jūsų aukos
2. Parama, vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu, skiriant 2 proc. iš valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Informacija apie paramos gavėją
VšĮ „Gintarinė svajonė“
Įmonės kodas 300611806
El. paštas: gintarinesvajone@gmail.com

Tel. 8 614 70978


Atsiskaitomosios sąskaitos numeris

LT653500010002483324

UAB „Paysera LT“

(Paysera vartotojams EVP9710002483324)

Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad tai PARAMA

 

Dėkojame už bendradarbiavimą.